Ritar RT6120-F1 zárt ólomakkumulátor 6 V/12 Ah
Megrendelés előtt kérjük érdeklődjön a várható szállítási határidőről!
Cikkszám:
RT6120-F1
Márka:
Ritar
Leírás
Standard házas kivitelű.
Feszültség: 6 V
Kapacitás: 12 Ah
Max. áram: 120 A
Maximális töltőáram: 3,6 A
Felhasználási terület: vagyonvédelem
Összetétel: ólom
Belső ellenállás: 10 mOhm
Méret: 50 x 94 x 151 mm
Teljes magasság (csatlakozókkal együtt): 100 mm