Mitutoyo Mutatós mérőóra, Sorozat 1, Ø40 mm, 5 mm, 0.01 mm (1044AB-15)
Tartomány/ford: 1 mm
Skála: ±0-100
Mérőerő: 0.1-0.4 N
Kivitel: fül nélküli, lapos hátlap
Egységár (darab):
Cikkszám:
1044AB-15
Márka:
Mitutoyo
A termék az alábbi kategóriákban található:
Mutatós mérőórák
Leírás
Kompakt típus, kis átmérőjű modell szűk mérési környezetbe.
  • Szűk helyek esetén igen előnyös.
  • Orsódob Ø 40 mm.
Digitális / analóg: analóg
Coll-mm: metrikus
Tartomány: 5 mm
Tartomány/ford.: 1 mm
Mutató leolvasás: ±0-100
Szállítva: vizsgálati igazolással
Osztás: 0,01 mm
Minden 1/10 fordulat: 5 µm
Minden 1/2 fordulat: 9 µm
Minden 1 fordulat: 10 µm
Mérési tartomány: 12 µm
Hiszterézis hiba: 3 µm
Ismételhetőség: 3 µm
Szár: 8 mm
Tapintó: keményfém hegyű, menetes: M 2.5 x 0.45 mm
Folyamatos skála: igen
Mérőerő: 0,1 - 0,4 N
Típus: EN ISO Standard
Nemeskő csapágy: igen
Tömeg: 70 g
A: 32,5 mm
B: 47,5 mm
C: 40 mm
D: 15 mm
E: 20 mm
F: 13,8 mm
G: 13,7 mm
H: 38 mm
I: 6,6 mm