Mastroweld MASTRO LASER-3000 lézerhegesztő, vágó, tisztító gép
Megrendelés előtt kérjük érdeklődjön a várható szállítási határidőről!
Egységár (darab):
Cikkszám:
Márka:
Mastroweld
A termék az alábbi kategóriákban található:
Multifunkciós gépekLézerhegesztő, vágó, tisztító gépek
Leírás
3 IN 1: lézerhegesztés + vágás + tisztítás
A MASTRO LASER-3000 előnyei:
Használata egyszerű és könnyen megtanulható, kezelhető, nincs szükség profi hegesztő szakemberre.
A hétköznapi dolgozók rövid betanítás után profin használhatják.
A hosszú távú használat nagymértékben csökkentheti az utómunka költségeit.
Mivel az elektro-optikai átalakítás hatékonysága magas, az energiafogyasztás alacsony.
A kézi hegesztőfej 9 méteres optikai szálakkal van felszerelve, ami rugalmas és hajlékony.
A hegesztés alapvetően deformáció nélkül alakul ki.
A hegesztési varrat szilárdsága eléri vagy meghaladja magát az alapanyagét.
Vörös irányfény a hegesztés közbeni pozíció ellenőrzésére.
Kiváló hűtés - finom hegesztési szerkezet és jó ív teljesítmény.
Lézeres tisztítás:
Tartozékok:
  • 4 görgős különálló huzalelőtoló egység
  • 2 db 1,2 - 1,6 mm-es V profilú görgő
  • 2 db nyomógörgő
  • 10 méteres lézerszálas pisztoly
    - 1. CS-12: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal 0.8, 1.0, 1.2 mm
    - 2. ES-12: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal 0.8, 1.0, 1.2 mm
    - 3. BS-16: lapos szögű (180 fokos) hegesztés, belső szögű (derékszögű) hegesztés, hegesztőhuzal 1.6 mm alatt
    - 4. FS-16: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal 1.6 mm alatt
    - 5. C: külső sarokhegesztés, hegesztőhuzal nélkül
    - 6. AS-20D: külső sarokhegesztés, lapos szögű (180 fokos) hegesztés, kettős hegesztőhuzal 2.0 mm alatt
    - 7. AS-12: külső sarokhegesztés, lapos szögű (180 fokos) hegesztés 1.2 mm alatt
    - 8. vágófúvóka
  • 5 db védőlencse
  • áramátadó, 0.8, 1.2, 1.6 mm
  • lézervágó szemüveg + védőtok + mikroszálas szemüvegtörlő kendő
  • vezérlőkábel
  • 12-es dupla villáskulcs
  • 14-es dupla villáskulcs
  • 2 db imbuszkulcs
  • huzalvezető cső
  • átlátszó gáztömlő
Hegeszthető huzalvastagság: 0.8 - 1.0 - 1.2 - 1.6 mm
Műszaki paraméterek:
Lézer teljesítmény 3000 W
Középső hullámhossz 1080 nm
Kimeneti teljesítmény stabilitása <3%
Lézer frekvencia 50 Hz – 5 kHz
Állítható teljesítménytartomány 10 - 100%
A sugár minősége 1.1
Optimális működési környezet hőmérséklet 0 - 40 °C, páratartalom 20% - 80%
Villamosenergia igény AC 400 V
Kimeneti munkakábel hossz 9 m
Hűtési módszer belső hűtőrendszer
Maximális teljesítmény 13 kW
Anyag 3000 W
Rozsdamentes 0.5 mm - 6 mm
Alumínium 1 mm - 5 mm
Sárgaréz 0.5 mm - 2.5 mm
Horganyzott lemez 0.5 mm - 6 mm
Szénacél 0.5 mm - 6 mm
ÖSSZEHASONLÍTÁS AWI KÉZI LÉZERHEGESZTŐ
A munkadarabra érkező hőhatás Magas Alacsony
Munkadarab deformációja Nagy Kicsi
Anyag kötési erő
Utóhegesztés kezelés Szükséges varrattisztítás, pácolás Nem szükséges tisztítás, pácolás
Hegesztés sebesség Normál Kétszer, háromszor gyorsabb
Fogyóeszközök AWI pálca, wolfram elektróda, argon gáz (hegesztő huzal), lencse, argon gáz
Varrat kép formálás Kézi, kézügyességet és szaktudást igénylő Automatikus
A hegesztési pont szélessége Nem állítható Állítható
Alkalmazási terület Csak hegesztés Hegesztés, vágás, tisztítás
Hegesztés huzal nélkül Igen Igen
Energia költség 100% 80%